تایمر روزانه صنعتی ELS-T3S

تومان270,000

مروری بر محصول:
ابعاد : 12.5X8.5X5
نمایشگر : 7segment
تعداد ورودی : 0
تعداد خروجی : 3 عدد خروجی رله 7 آمپر
تغذیه : 12 ولت 1A – DC
گارانتی : یک سال گارانتی و خدمات پس از فروش 10 ساله
خلاصه عملکرد :
این ساعت دارای 3 عدد رله می باشد که برای هر رله میتوان 20 عدد زمان روشن شدن تعریف نمود به عنوان مثال برای رله اول ، زمان روشن شدن 12:15 ( دقیقه : ساعت ) و مدت زمان روشن ماندن 02:03 ( ثانیه : دقیقه )، و دومین زمان در صورت لزوم زمان روشن شدن 15:25 ( دقیقه : ساعت ) و مدت زمان روشن ماندن 00:15 ( ثانیه : دقیقه )و همین روند تا 20 زمان برای هر خروجی ( رله ) امکان پذیر می باشد. با تنظیم فوق، خروجی رله یک در ساعت 12:15 وصل شده و دستگاه متصل به خود را روشن می نماید و دو دقیقه و سه ثانیه روشن می ماند سپس این خروجی خاموش می گردد. و در ادامه در ساعت 15:25 مجددا همین خروجی روشن شده و به مدت 15 ثانیه روشن می ماند.همین روند برای خروجی های بعدی نیز هم زمان اتفاق می افتد.

توضیحات

نحوه تنظیم : برای تنظیم ساعت و تنظیم زمان های روشن و خاموش کلید set را فشار میدهیم. با فشار دادن این کلید در روی صفحه نمایش عنوان r1 1 نمایش داده میشود که با زدن کلید < تا r4 قابل تغییر است. r1 همان رله یک ( خروجی یک ) ، r2 همان رله دو ، r3 همان رله سه است و r4 برای تنظیم ساعت اصلی میباشد.و همچنین کلید > عددی که در مقابل r1 است (r1 1 ( را تغییر می دهد. این عدد از 1 شروع شده تا 8 قابل افزایش است، مفهوم این عدد این است که عدد 1 و 3 و 5 و 7 تا 39 برای زمان روشن شدن خروجی اول و عدد 2 و 4 و 6 و 8 تا 40 برای مدت زمان خاموش شدن خروجی اول می باشد. یعنی برای تنظیم به زمان های 12:15 و 02:03 باید برای عدد 1 زمان 12:15 و برای عدد 2 زمان 00:15 را تنظیم نمود.بعد از تنظیم در هر مرحله گزینه ok را فشار میدهیم تا این که عدد تنظیم شده در حافظه قرار گیرد. همچنین جهت اطمینان از صحت تنظیمات انجام گرفته می توان با مراجعه به همان بخش از منو، هر کدام از زمان ها را مشاهده نمود. برای تنظیم ساعت اصلی نیز به داخل منوی r4 رفته و بعد از تنظیم ساعت با کلید ok تنظیمات را اعمال می نماییم. خروج بدون ذخیره نیز با کلید set انجام می پذیرد.
ورودی ها :
12v : ورودی تغذیه تایمر به صورتDC است که می توان از طریق آداپتور تأمین نمود. حداقل جریان مورد نیاز 200 میلی آمپرمی باشد.
دستگاه دارای باتری بک آپ داخلی جهت نگهداری ساعت می باشد.
خروجی ها:
دستگاه دارای 3 عدد رله خروجی می باشد و بر روی پانل دستگاه 3 عدد led با نام های R1 و R2 و R3 قرار دارد که روشن و خاموش شدن رله را نشان میدهند. رله دارای 3 عدد پایه است که با نام های NO و C و NC معروفند. در حالتی که رله خاموش است پایه C به پایه NC متصل است، وپایه NO بدون اتصال است.در صورت روشن شدن رله پایه C به پایه NO متصل شده و پایه NC بدون اتصال می شود.
برای اتصال یک دستگاه (برای مثال اتصال موتور) به رله به این شکل عمل می کنیم که :
دستگاه ها معمولا دارای 2 عدد سیم ( فاز و نول یا + و – ) می باشند، برای اتصال آن به رله یکی از سیم ها را قطع کرده ویک سر آن را به پایه C و سر دیگر آن سیم را به پایه NO متصل می نماییم. با وصل شدن رله دستگاه روشن و با قطع شدن آن ، دستگاه خاموش می گردد.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تایمر روزانه صنعتی ELS-T3S”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *