تایمر مولتی دو کانال ELS-T2PM

تومان260,000

مروری بر محصول:
ابعاد : 12.5X8.5X5
نمایشگر : 7segment
تعداد ورودی : 0
تعداد خروجی : 2 عدد خروجی رله 5 آمپر
تغذیه : 12 ولت 1A – DC
گارانتی : یک سال گارانتی و خدمات پس از فروش 10 ساله
خلاصه عملکرد :
این تایمر دارای 2 عدد خروجی رله است که می توان برای هر کدام از رله ها زمان انتظار تا وصل شدن و زمان وصل ماندن تنظیم نمود. و همچنین امکان انتخاب این که برحسب ثانیه یا دقیقه و یا ساعت عمل نماید فراهم میباشد.
به عنوان مثال برای رله 1 تنظیم کنیم که بعد از 10 ثانیه از متصل نمودن تغذیه دستگاه، رله روشن شده و به مدت 12 ثانیه روشن بماند سپس قطع گردد. و برای رله های دیگر زمان های متفاوتی قابل تنظیم است. لازم به ذکر است که هر کانال این تایمر به صورت مستقل عمل میکند، یعنی به عنوان مثال اگر برای کانال یک 3 ثانیه قطع و 4 ثانیه وصل تنظیم کردیم، خروجی این کانال 3 ثانیه خاموش مانده و 4 ثانیه روشن شده و مجددا همین روند را تکرار میکند.

توضیحات

برای تنظیم تایمر به این حالت عمل خواهیم کرد :
این تایمر دارای 2 عدد رله با قابلیت تنظیم مجزا می باشد. نحوه برنامه ریزی این رله ها به این شکل است که زمان تأخیر تا روشن شدن ، زمان روشن ماندن قابل تنظیم می باشد. پارامتر دیگری هم در این تایمر قابل تنظیم است و آن واحد اندازه گیری است، یعنی زمان روشن شدن و خاموش شدن را به صورت مجزا می توان برحسب ثانیه و دقیقه و ساعت عمل تنظیم نمود.
تمامی تنظیمات از روی شستی های موجود در روی دستگاه انجام می پذیرد.

دکمه SET : برای ورود به منوی تنظیمات و همچنین برای ذخیر کردن تنظیمات استفاده می گردد. ( با نگه داشتن به مدت 3 ثانیه تنظیمات اعمال شده ذخیره می گردد ) و همچنین در بخش منو با هر بار فشار دادن این کلید ، امکان انتخاب شماره رله فراهم می گردد.
دکمه H/M/S : برای انتخاب واحد تایمر در حالت ثانیه ، دقیقه یا ساعت می باشد. که با هر بار فشار دادن این شستی ، توسط LED بر روی نمایشگر نشان داده می شود.
دکمه برای کاهش مقدار عدد تنظیمی از 99 تا 0
دکمه برای افزایش مقدار عدد تنظیمی از 0 تا 99
طریقه نمایش رله ها و پارامتر روشن و خاموش بودن از طریق نوشته های بالای نمایشگر است دو رقم اول از سمت راست مقدار عدد تنظیمی را نشان داده و دو رقم بعدی شماره رله را نشان میدهد، به عنوان مثال R101’ یعنی مقدار خاموش ماندن رله اول یک ثانیه باشد یا R’11’5 یعنی مقدار روشن ماندن رله اول 15 دقیقه باشد.
R100’ مقدار خاموش ماندن رله اول ، R’100’ مقدار روشن ماندن رله اول
R200’ مقدار خاموش ماندن رله اول ، R’200’ مقدار روشن ماندن رله دوم
P 00 برای حالت تکرار مستقل و P 01 برای حالت تکرار متوالی ( پشت سر هم )

ورودی ها :
12v : ورودی تغذیه تایمر هم به صورت DC است که می توان از طریق آداپتور تأمین نمود. حداقل جریان مورد نیاز 200 میلی آمپر می باشد .با رسیدن ولتاژ به دستگاه، تایمر شروع به انجام عملکرد خود میگردد.
خروجی ها:
خروجی رله دارای 3 عدد پایه می باشد که با نام های NO و C و NC معروفند. در حالتی که رله خاموش است پایه C به پایه NC متصل است، و پایه NO بدون اتصال است. در صورت روشن شدن رله پایه C به پایه NO متصل شده و پایه NC بدون اتصال می شود.
دارای LED جهت اطلاع از قطع و وصل شدن هر کدام از رله ها

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تایمر مولتی دو کانال ELS-T2PM”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *