تایمر هفتگی 1 کانال ELS-TD1

تومان250,000

ابعاد : 12.5X8.5X5
نمایشگر : 7segment
تعداد ورودی : 0
تعداد خروجی : 1 عدد خروجی رله 7 آمپر
تغذیه : 12 ولت 1A – DC
گارانتی : یک سال گارانتی و خدمات پس از فروش 10 ساله
خلاصه عملکرد :
این دستگاه دارای 1 عدد خروجی رله و یک ساعت دارای باتری داخلی میباشد، که برای هر کدام از رله ها میتوان تعداد 34 سیکل خاموش و روشن شدن و همچنین انتخاب روز هایی که می خواهیم تایمر در آن روزها عمل کند تنظیم نمود، به عنوان مثال در روزهای تعیین شده ساعت 12:00 روشن و ساعت 13:12 خاموش گردد.

توضیحات

این ساعت دارای 1 عدد رله می باشد که برای هر رله میتوان 34 عدد زمان روشن شدن و 34 عدد زمان خاموش بودن و برای هر سیکل روزهای اجرا تعریف نمود به عنوان مثال زمان روشن شدن 12:15 و زمان خاموش شدن 13:00 ، و دومین زمان در صورت لزوم زمان روشن شدن 15:25 و زمان خاموش شدن 15:48 و همین روند تا 34 زمان برای این خروجی ( رله ) امکان پذیر می باشد. با تنظیم فوق، خروجی رله یک در ساعت 12:15 وصل شده و دستگاه متصل به خود را روشن می نماید و تا ساعت 13:00 روشن می ماند و بعد از سپری شدن 13:00 این خروجی خاموش می گردد. و در ادامه در ساعت 15:25 مجددا همین خروجی روشن شده و تا ساعت 15:48 روشن می ماند. همچنین این ساعت ها به صورت روزانه و یا هفتگی نسبت به تنطیمات کاربر تکرار میگردد. در صورت تنظیم ساعت روشن و خاموش شدن به روی 00:00 هیچ عکس العملی دریافت نخواهد شد.
نحوه تنظیم : برای تنظیم ساعت و تنظیم زمان های روشن و خاموش کلید set را فشار میدهیم. با فشار دادن این کلید در روی صفحه نمایش عنوان r1 1 نمایش داده میشود که با زدن کلید < تنظیم ساعت و روز قابل تغییر است. r1 همان خروجی رله است و همچنین کلید > عددی که در مقابل r1 است (r1 1 ( را تغییر می دهد. این عدد از 1 شروع شده تا 64 قابل افزایش است، مفهوم این عدد این است که عدد 1 و 3 و 5 و 7 برای زمان روشن شدن خروجی اول و عدد 2 و 4 و 6 و 8 برای خاموش شدن خروجی اول می باشد. یعنی برای تنظیم به زمان های 12:15 تا 13:00 باید برای عدد 1 زمان 12:15 و برای عدد 2 زمان 13:00 را تنظیم نمود.بعد از تنظیم در هر مرحله گزینه ok را فشار میدهیم تا این که عدد تنظیم شده در حافظه قرار گیرد. همچنین جهت اطمینان از صحت تنظیمات انجام گرفته می توان با مراجعه به همان بخش از منو، هر کدام از زمان ها را مشاهده نمود. خروج بدون ذخیره نیز با کلید set انجام می پذیرد.
گزینه CL برای تنظیم ساعت دستگاه و گزینه DY برای تنظیم روز استفاده میگردد. (0 برای شنبه و 1 برای یک شنبه …. 6 برای جمعه )
ورودی ها :
12v : ورودی تغذیه تایمر به صورت DC است که می توان از طریق آداپتور تأمین نمود. حداقل جریان مورد نیاز 200 میلی آمپرمی باشد.
دستگاه دارای باتری بک آپ داخلی جهت نگهداری ساعت می باشد.
خروجی ها:
دستگاه دارای 1 عدد رله خروجی می باشد و بر روی پانل دستگاه 1 عدد led با نام های R1 قرار دارد که روشن و خاموش شدن رله را نشان میدهند. رله دارای 3 عدد پایه است که با نام های NO و C و NC معروفند. در حالتی که رله خاموش است پایه C به پایه NC متصل است، وپایه NO بدون اتصال است.در صورت روشن شدن رله پایه C به پایه NO متصل شده و پایه NC بدون اتصال می شود.
برای اتصال یک دستگاه (برای مثال اتصال موتور) به رله به این شکل عمل می کنیم که :
دستگاه ها معمولا دارای 2 عدد سیم ( فاز و نول یا + و – ) می باشند، برای اتصال آن به رله یکی از سیم ها را قطع کرده ویک سر آن را به پایه C و سر دیگر آن سیم را به پایه NO متصل می نماییم. با وصل شدن رله دستگاه روشن و با قطع شدن آن ، دستگاه خاموش می گردد.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تایمر هفتگی 1 کانال ELS-TD1”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *