شمارنده صنعتی ELS-C

تومان220,000

مروری بر محصول:
ابعاد : 12.5X8.5X5
نمایشگر : 7segment
تعداد ورودی : 2
تعداد خروجی : 1 عدد خروجی رله 7 آمپر
تغذیه : 12 ولت 1A – DC
خلاصه عملکرد :
این دستگاه دارای 1 عدد ورودی سنسور و 1 عدد ورودی ریست خارجی می باشد. این دستگاه یک مدل شمارنده است که پالس هایی که توسط سنسور به ورودی اعمال میگردد را شمرده و بعد از رسیدن به تعداد مورد نظر که توسط کاربر به دستگاه تعریف میگردد، خروجی رله را وصل می کند. و همچنین دستگاه دارای حافظه است که در موقع قطع شدن برق، مقدار شمرده شده را در حافظه نگه میدارد.

توضیحات

شمارنده بالا و پایین شمار
بازه شمارش : 0 تا 9999
قابلیت اتصال به سنسورهای 2 سیمه و 3 سیمه
توضیحات:
نحوه تنظیم : برای تنظیم عدد مورد نظر ، ابتدا دکمه set را فشار می دهیم. سپس با دکمه < عدد را به صورت یک واحدی وارد می نماییم. درصورتی که بخواهیم عدد بزرگتری را وارد کنیم به این شکل عمل می نماییم که، ابتدا عدد هزارگان را وارد کرده و سپس کلید x10 را فشار میدهیم و سپس برای تنظیم عدد صدگان مجددا کلید X10 را فشار میدهیم وهمین مراحل را برای عدد دهگان انجام می دهیم و در آخر عدد یکان را وارد می کنیم و برای حذف عدد از دکمه < استفاده می کنیم.
برای ذخیره عدد کلید save که همان کلید set می باشد را فشار می دهیم.
نحوه راه اندازی :
کلید +/- : از طریق این کلید میتوان حالت صعودی و نزولی را تعریف نمود. در صورت فعال کردن حالت صعودی ال ای دی + و در صوت فعال بودن حالت نزولی ال ای دی – روشن می گردد.
کلید start : با فشار دادن این کلید، رله خروجی دستگاه روشن گردیده و در صورت متصل شدن آن به دستگاه دیگر، آن را روشن می کند. در این حالت دستگاه آماده شمارش است.و با عملکردن سنسور، دستگاه عمل شمارش را انجام داده و در صفحه نمایش نشان میدهد.
کلید stop / reset : این کلید در دو حالت کار میکند به این شکل که در حالتی که کلید start فشار داده شده و شمارنده در حال شمارش است، در این حالت این کلید به صورت stop عمل می کند، یعنی خروجی رله را خاموش کرده و عددی که حاصل شمارش بوده است را در حافظه نگه میدارد. چنانچه کلید start مجددافشار داده شود ادامه شمارش را انجام میدهد، ولی اگر قصد پاک کردن عدد شمارش شده را داریم، با فشار دادن مجدد کلید stop عدد پاک می گردد.و دستگاه آماده شمارش مجدد است.
ورودی ها :
12v : ورودی تغذیه شمارنده هم به صورتDC و همAC است که می توان از طریق آداپتور یا ترانس تأمین نمود. حداقل جریان مورد نیاز 200 میلی آمپرمی باشد.
In1 : این ورودی به شکل دو سیمه است که با قطع بودن این دو سیم به یکدیگر شمارشگر به شکل چرخشی عمل می کند، یعنی با اتمام شمارش دستگاه آلارم داده و مجددا آماده شمارش می گردد. با وصل بودن این ورودی شمارش یک بار انجام می گردد.
In2 : این ورودی به شکل دو سیمه است که با وصل شدن حالت وصل و قطع بودن معکوس می گردد.
سنسور:
برای اتصال سنسورهایی که به صورت کلید عمل قطع و وصل انجام میدهند از پایه های S و + استفاده نمایید.
برای سنسورهای 3 سیمه و الکترونیکی از پایه های + که همان 12 ولت می باشد برای تغذیه سنسور و پایه – برای زمین سنسور و پایه S برای اتصال خروجی سنسور به شمارنده استفاده نمایید.
برای تست عملکرد سنسور می توانید با تحریک سنسور، نتیجه عمل آن را از ال ای دی S که بر روی پانل قرار دارد، مشاهده کنید.
خروجی ها:
خروجی رله دارای 3 عدد پایه می باشد که با نام های NO و C و NC معروفند. در حالتی که رله خاموش است پایه C به پایه NC متصل است، وپایه NO بدون اتصال است.در صورت روشن شدن رله پایه C به پایه NO متصل شده و پایه NC بدون اتصال می شود.
برای اتصال یک دستگاه (برای مثال اتصال موتور) به رله به این شکل عمل می کنیم که :
دستگاه ها معمولا دارای 2 عدد سیم ( فاز و نول یا + و – ) می باشند، برای اتصال آن به رله یکی از سیم ها را قطع کرده ویک سر آن را به پایه C و سر دیگر آن سیم را به پایه NO متصل می نماییم. با وصل شدن رله دستگاه روشن و با قطع شدن آن ، دستگاه خاموش می گردد.
موارد استفاده:
دستگاه های لیوان یکبار مصرف و سفره دستگاه بوبین پیچ دستگاه های بافندگی
قیمت شمارنده صنعتی ، سنسور شمارشگر ، شمارنده ساخت ایران ، شمارنده 4 رقمی
ماژول شمارنده دیجیتال ، دستگاه شمارنده دیجیتال ، طراحی شمارنده دیجیتال ،
شمارنده دیجیتال صنعتی ، دستگاه شمارنده صنعتی ، فروش شمارنده مکانیکی ،

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “شمارنده صنعتی ELS-C”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *