کانتر (شمارنده ) ELS-CM

تومان180,000

مروری بر محصول:
ابعاد : 7.2×4.1×2.6
بازه شمارش : 0 تا 9999
نمایشگر : 7segment
تعداد ورودی : 1 عدد. قابلیت اتصال به سنسورهای 2 سیمه و 3 سیمه
تعداد خروجی : 1 عدد خروجی رله 1 آمپر
تغذیه : 12 الی 24 ولت 1A – DC
خلاصه عملکرد :
پالس هایی که از ورودی سنسور دریافت شده را شمرده و بعد از رسیدن به مقدار تنظیم شده توسط کاربر، خروجی رله را وصل نموده و به مدت زمان تعیین شده توسط کاربر روشن می ماند.

توضیحات

نحوه تنظیم : برای تنظیم عدد مورد نظر ، ابتدا دکمه set را فشار می دهیم. سپس با دکمه > عدد را به صورت یک واحدی وارد می نماییم. درصورتی که بخواهیم عدد بزرگتری را وارد کنیم به این شکل عمل می نماییم که، ابتدا عدد هزارگان را وارد کرده و سپس کلید x10 را فشار میدهیم و سپس برای تنظیم عدد صدگان مجددا کلید X10 را فشار میدهیم وهمین مراحل را برای عدد دهگان انجام می دهیم و در آخر عدد یکان را وارد می کنیم.
مراحل تنظیم مدت زمان وصل بودن رله که بعد از ذخیره کردن مقدار شمارش با دکمه set انجام میگردد، شروع میشود و عین مراحل تنظیم فوق می باشد. برای مدت زمان روش بودن رله از 0.1 ثانیه تا 999.9 ثانیه قابل تنظیم است.
برای ذخیره عدد کلید save که همان کلید set می باشد را فشار می دهیم.
نحوه راه اندازی :
کلید X10 : از طریق این کلید میتوان عدد شمرده شده را صفر کرد.
کلید >: برای افزودن عدد مورد تنظیم استفاده میگردد.
ورودی ها :
24v : ورودی تغذیه شمارنده به صورت DC و که می توان از طریق آداپتور تأمین نمود. حداقل جریان مورد نیاز 200 میلی آمپر می باشد. در صورت اتصال معکوس هیچ عیبی به مدار وارد نمیگردد.
سنسور:
برای اتصال سنسورهایی که به صورت کلید عمل قطع و وصل انجام میدهند از پایه های in و + استفاده نمایید.
برای سنسورهای 3 سیمه و الکترونیکی از پایه های + که همان 12 ولت می باشد برای تغذیه سنسور و پایه – برای زمین سنسور و پایه in برای اتصال خروجی سنسور به شمارنده استفاده نمایید.
خروجی ها:
خروجی این رله بوده و که پایه های nc – no – com در خروجی آن موجود می باشد. رله داخلی دستگاه 1 آمپر می باشد. لازم به ذکر است که در صورت استفاده برای جریان بیشتر باید از یک رله خارجی متناسب با جریان عبوری

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کانتر (شمارنده ) ELS-CM”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *