کرنومتر ( زمان سنج ) صنعتی ELS-CTS

تومان150,000

ابعاد : 7.2×4.1×2.6
بازه اندازه گیری : 0.01 تا 999.9 ثانیه
نمایشگر : 7segment
تعداد ورودی : 1 عدد. قابلیت اتصال به سنسورهای 2 سیمه و 3 سیمه
تعداد خروجی : 1 عدد خروجی رله 1 آمپر
تغذیه : 12 الی 24 ولت 1A – DC
خلاصه عملکرد :
این دستگاه مدت زمان اعمال ورودی را اندازه گیری نموده و علاوه بر نمایش در صفحه نمایش، بعد از رسیدن به مقدار مورد نظر ( به عنوان مثال 1.05 ثانیه ) که توسط کاربر تنظیم می گردد، رله خروجی را متصل می نماید.

توضیحات

نحوه تنظیم : برای تنظیم عدد مورد نظر ، ابتدا دکمه set را فشار می دهیم. سپس با دکمه های < عدد را به صورت یک واحدی وارد می نماییم. درصورتی که بخواهیم عدد بزرگتری را وارد کنیم به این شکل عمل می نماییم که، ابتدا عدد هزارگان را وارد کرده و سپس کلید x10 را فشار میدهیم و سپس برای تنظیم عدد صدگان مجددا کلید X10 را فشار میدهیم و همین مراحل را برای عدد دهگان انجام می دهیم و در آخر عدد یکان را وارد می کنیم.
برای ذخیره عدد کلید save که همان کلید set می باشد را فشار می دهیم.
برای پاک کردن عدد وارد شده در حالت منو کلید X10 را به مدت 4 ثانیه نگه میداریم و سپس عدد صفر در صفحه نمایش نشان داده میشود.
برای تغییر حالت 99.99 ثانیه به 999.9 ثانیه دکمه < را به مدت 5 ثانیه نگه دارید و برعکس.

نحوه راه اندازی :
با متصل شدن ولتاژ 12 ولت به پایه INPUT که در پشت دستگاه قرار دارد، دستگاه رله را روشن کرده و شروع به شمارش می کند. بعد از رسیدن به مقدار تنظیم شده توسط کاربر رله را قطع کرده و مجددا منتظر ورودی میماند.
ورودی ها :
12v : ورودی تغذیه شمارنده به صورتDC و که می توان از طریق آداپتور تأمین نمود. حداقل جریان مورد نیاز 200 میلی آمپر می باشد. در صورت اتصال معکوس هیچ عیبی به مدار وارد نمیگردد.
سنسور:
برای اتصال سنسورها یا کلید از پایه های input و + استفاده نمایید.
برای سنسورهای 3 سیمه و الکترونیکی از پایه های + که همان 12 ولت می باشد برای تغذیه سنسور و پایه – برای زمین سنسور و پایه in برای اتصال خروجی سنسور به کرنومتر استفاده نمایید.
خروجی ها:
خروجی رله دارای 3 عدد پایه می باشد که با نام های NO و C و NC معروفند. در حالتی که رله خاموش است پایه C به پایه NC متصل است، و پایه NO بدون اتصال است. در صورت روشن شدن رله پایه C به پایه NO متصل شده و پایه NC بدون اتصال می شود.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کرنومتر ( زمان سنج ) صنعتی ELS-CTS”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *